Kartonomie – pohled do lidské duše

Hodina terapie umožní klientovi nejen seznámit se s touto terapií, ale taky nahlédnout do jeho podvědomí (nevědomí) jako do zrcadla a najít pak odpovědi na to, co ho trápí.

Své vědomí, to znamená mysl vědomou, ovládá každý sám. Přebírá zodpovědnost za své rozhodnutí, přehodnocuje možnosti a sám rozhoduje o tom, co udělá. Nad podvědomou  (nevědomou) myslí kontrolu nemá. Naše podvědomí má ohromnou sílu, proto má svoji vlastní pojistku. Když máme pochybnosti, nevíme, co se děje, naše podvědomí odpovědi zná. Nabízí nám je prostřednictvím pocitů, indicií a myšlenek.

Život v dnešní době je složitý a vědomá mysl je přetížená, takže často nereagujeme na to, co se nám naše podvědomí (nevědomí) snaží sdělit a pak třeba můžeme přijít o práci, peníze nebo partnera. Ale být tomu tak nemusí.

Jedna hodina terapie u mne zdarma vám nabídne možnosti, jak své problémy řešit. Pomůže Vám odkrýt problémy, o kterých tušíte. Hlavně v partnerských vztazích. Tak proč to nezkusit?

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Jela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.