Proč je dobré navštívit kartářku

Aniž si to uvědomujeme, náš život probíhá v určitých rovinách a neustále se nacházíme na některé z rovin. Čas, který v jednotlivé rovině trávíme, samozřejmě nevnímáme.

I. rovina našeho bytí zahrnuje kontakt s lidmi, tzn. s těmi, se kterými se setkáváme. Mohou to být rodiče, partneři, děti, kolegové, třeba i pro nás cizí lidi, na které narazíme. Patří sem i věci, které máme vedle sebe záměrně, protože se nám to líbí, nebo je z nějakého důvodu  potřebujeme. Je to vše, co nás obklopuje, na co si můžeme sáhnout. To vše vytváří prostředí, ve kterém se denně pohybujeme.

Ve II. rovině na tyto lidi či předměty reagujeme. Zaujímáme určitý postoj a vytváříme si k těmto lidem i věcem určitý vztah. V této rovině se zaznamenává každý okamžik našeho života, i když to nevnímáme. Je to jenom start pro to, co se v dalších rovinách rozvíjí.

III. rovina je tak trochu záhadná, protože ukrývá zkušenosti jiných. Do této roviny vstupujeme jen s pozitivními pocity a přinášíme si to, co je v nás spojené s láskou a upřímností. Nicméně zde už narážíme i na negativní pocity, jako je lhostejnost, závist, přetvářka, zloba apod. Na této rovině sbíráme životní zkušenosti od jiných osob, poznáváme je a to co si v sobě odnášíme, záleží jen na nás.

Do IV. roviny už vstupujeme se zkušenostmi. Zde se již setkáváme se situacemi, které je třeba řešit. Rozlišujeme, co je pro nás vhodné, co odmítáme, co nechceme, dále pak poznáváme hodnotu peněz, překonáváme překážky, které nám stojí v cestě. V této rovině již existují vzorce chování, které přijímáme nebo si vytváříme své vlastní. Jsou pevné, když ale pochopíme, že nejsou naše, ale cizí, nedokážeme je rozbít a vytvořit nové. V této rovině lásku, ani pochopení nenajdeme, ty musíme opět hledat ve III. rovině. Tato rovina je pro nás nebezpečná, protože musíme často v sobě najít vnitřní sílu, abychom všechno, co nás potká, zvládli.

V. rovina je úžasná, ale pochopíme ji jen ztěží. V ní se překrývá naše minulost a budoucnost. Je to rovina, do které se kartářka pomocí vyložení karet dostane a umí v ní číst. Může vám pomoci se zorientovat ve vašem životě a odkryje, jak se v jednotlivých rovinách pohybujete. Dostane se pak do VI. roviny, kde sídlí vaše duše. Čte ve vaší duši, jako na stránkách knihy. Musí být ale otevřená. Když některé stránky nejdou přečíst, pak je vaše budoucnost nejasná. Někdo tuto rovinu pozná sám, ale základdem je pochopení svého vlastního JÁ.

VII. rovina je pro život člověka poslední. Do této roviny vstupujeme bez jakéhokoli přičinění. Zde nic neřešíme, zde náš život jenom plyne. Je takový, jaký jsme si sami zvolili. Zde se nic nemění. Když ale chceme změnu, tak se musíme vrátit do nižších úrovní, přitom ale musíme něco obětovat. Zde končí život a přichází smrt. Jak svůj život prožijeme, záleží jen na nás.

Karty vám mohou pomoci s řešením vašich problémů a hlavně s poznáním vašeho JÁ. Přesvědčit se o tom můžete u kartářky.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Jela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.