Rok ďábla

Vše, co je na Zemi, je součástí vesmíru a  člověk se ve svém vývoji podřizuje jeho zákonům, aniž by si to uvědomoval. Jakým způsobem je vlastně s vesmírem propojen? Prostřednictvím paměti, kterou vesmír má a člověk také. Řeč je o paměti, která ukrývá každý malý detail lidské existence, tedy podvědomí. Vědci hledají klíč k otevření podvědomí, a já jsem přesvědčena, že existuje ukrytý ve Velké Arkáně. Dvacet dva symbolů může odkrýt život každého z nás. V podvědomí je uchovávána celá naše minulost, od které se odvíjí i naše budoucnost. Velká arkána odkrývá nejen život jednotlivce, ale i různých společenství lidí. Stačí jen správně propojit jednotlivé symboly s čísly, a potom pracovat s kombinací jednotlivých čísel.

Rok 2015. Číslici 2 a 0 múžeme nechat spát. Mají svůj význam, ale neovlivňují přímo sled událostí, které nastanou. Důležité jsou číslice 1 a 5. Když je spojíme dohromady, dostaneme číslo 15. Kombinace 51 nemá význam, protože velká arkána má jen 22 symbolů. Číslu 15 je přiřazen symbol ĎÁBLA. Co tento symbol představuje? Shrnuto jedním slovem – POKUŠENÍ. Bude nás pokoušet každým dnem, protože zasahuje do všech oblastí našeho života. Může ovlivnit práci, lásku i peníze. Nesmíme podlehnout. Máme chtít jen to, co potřebujeme, a to, co bude navíc, musíme důkladně zvážit. Protože pokud převládnou naše touhy, zaplatíme za to vysokou cenou. V lásce si nehrát s city. Partnerský vztah stavět na třech základních pilířích, a to lásce, důvěře a upřímnosti. Další dva pilíře jsou o toleranci a pochopení. Hledat morální hodnoty, které ďábel nikdy nezlomí. Rok 2015 je s rokem 2016 úzce spjat. Protože co letos zkazíme, budeme v příštím roce napravovat.

Ďábel ale pro nás nemusí znamenat pohromu. Když číslo 15 rozložíme na číslici 1 a 5, může to pro nás být i pozitivní začátek. Jednička představuje symbol MÁGA, což znamená rozvoj. Mohou přijít nové nápady a zkušenosti, můžeme se pohnout dopředu ve všech směrech.Pětka představuje symbol VELEKNĚZE, což znamená jít v rozhodování do hloubky. Takový pohled nám otevře naši prozíravost, budeme opatrní. Mnozí z nás budou chtít založit rodinu, zajistit si své bydlení, možnost postarat se nejen o sebe, ale i o druhé. Ti, co budou váhat udělat zásadní rozhodnutí, ať to odloží na příští rok.

Ďábel je v našem pozemském světě jako ryba ve vodě. Bude usilovat o získání moci, proto války ve světě budou pokračovat. Jestli mu to dovolíme, zesílí. Všechno zlo z minulosti vytáhne na povrch a nabere na síle. Zastavit ďábla není jednoduché. Ale MÁG tuto schopnost v sobě má. Stojí takřka na začátku Velké arkány s číslem jedna. Z minulosti si sebou nese všechno dobré a pozitivní, a dokáže to přenést do života. Takže záleží jen na samotném člověku, jak se zachová.

 

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Jela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.