HOROSKOP 2017

Přeji všem v Novém roce hodně zdraví a plnou náruč štěstí.

Každý z nás se na začátku roku aspoň jednou zeptá . “ Co přinese tento rok? Co mne čeká? Události každého dne napíšou svoji stránku knihy. Má jich 365. Je to hodně stránek, které zaplníme. Já zkusím být autorem úvodu, kterým kniha začíná.

Podle tarotu je klíčovým číslem 17 – karta HVĚZDA. Dvě číslice 1 a 7 mají svůj vlastní význam. Číslo 1 představuje sebe sama, teda každého z nás jednotlivě. Jeho schopnosti a možnosti, které mu právě číslo 7 pomůže využít. Je to energetická čislice a tuto energii může každý využít ke svému prospěchu. V kombinaci jakožto číslo 17 je to jinak, v tarotu má své vlastní postavení a to HVĚZDY. Přináší bezpočet možností pro každého z nás, pokud ji ve své přirozenosti dokážeme rozpoznat. Mladým lidem otevírá vrata ke studiu, uplatnění vrozených schopností, které můžou využít a dalším generacím zúročit zkušenosti a prosadit se. Každá generace má svoji šanci, je potřeba  ji jen rozpoznat. Obavy a strach ustoupí, protože 7 dodá potřebnou energii. Všichni víme, že nic nepřichází jen tak a zadarmo, proto se musíme nad sebou nejdříve zamyslet. Je hezké, že máme své plány, ale je to, co chceme dokázat nebo získat, pro nás TO, co skutečně potřebujeme? Anebo vynaložíme hromadu úsilí, a pak zjistíme, že jsme tam, kde nechceme být? Než se rozhodneme, musí náš první pohled směřovat do vlastního nitra. Chvíli tam zůstat a pak se podívat do budoucnosti, protože v příštím roce budeme bilancovat a hodnotit. HVĚZDA nám tento pohled nabízí. Platí to jak pro jednotlivce tak i pro skupiny. I firma má opěrný bod a výhodou je, že umíme již rozpoznat nebezpečí, protože minulý rok poukázal na problémy a nedostatky.

Ve vztazích to tak jednoduché zatím není. Mladé generace mají již půdu pod nohama, takže “ hnízdit “ bude snazší, dosáhnout na hypotéky jednodušši, ale právě HVĚZDA žádá určité záruky. Zodpovědnost, spolehlivost, důvěru v sebe sama i v partnera. Hvězda nese světlo, ale teplo musíme najít v sobě. Je to rok hledání a nacházení, poznávání a přijímání. Jít za svou HVĚZDOU může každý, kdo ji najde.

Obloha je plná hvězd. Jsou vedle sebe a svítí a vytváří různé sestavy, které můžeme zahlédnout každý den, pokud je jasná obloha. Mají své místo a nepřekáží si. Když máme štěstí, některé zachytíme pohledem i v pohybu. Můžeme si je uchovat i ve své představě. Najít svou HVĚZDU znamená: žít v míru a klidu. Změnit svůj život k lepšímu můžeme tento rok všichni. Tarotová karta HVĚZDA  přináši pozitivní změny, o kterých sama nerozhodne, protože dokázat využít své šance a možnosti již musí každý sám. Je důležitá pro budoucnost a ta je z pohledu všech živých bytostí nejistá. Války a terorismus jsou stále velkou hrozbou, ale učme se pokoře, která nás bude provázet. HVĚZDA nás povede k zásadním rozhodnutím.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Jela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.