Jak jsem pro Vás připravovala Tajemství Osudu

Zhruba za týden už pro Vás konečně otevřu mou prodejnu esoterického zboží. Hlavně to ale bude místo, kde se budu moct naplno a v klidu věnovat výkladu karet. Moc se na to těším. Pojďte se teď se mnou podívat jak jsem tu moji věštírnu postupně pro vás připravovala.

Když jsem si vybírala prostory, chtěla jsem, aby mi dané místo vyhovovalo a cítila jsem se tam dobře. Nemůžete totiž vykládat karty, tam kde se necítíte pohodlně. Nakonec padla volba na prostory bývalého obchodu s oblečením. Ačkoliv se nachází v panelovém domě, má vchod ze dvora, kde je obrovské prostranství a příjemná atmosféra. Navíc dveře i okno jsou na jih. Po celý den tak skrz ně proudí do místnosti sluneční světlo.

Takto vypadaly prostory úplně na začátku.

Nová většírna v Táboře před vymalovánímNejdříve bylo potřeba vymalovat. Barvu už jsem si vybrala dříve. Mám totiž oblíbený zvláštní druh oranžové, která působí velice příjemně na lidskou mysl.

Když se podíváte na další obrázek možná Vás napadne proč na sebe barvy tak podivně navazují.

S tímto druhém odstínu oranžové mám velice dobré zkušenosti.

V běžné místnosti by byly zdi vymalované stejně, anebo tak aby spolu ladily. Ale tady chci, aby se člověk mohl povznést nad zaběhnutá pravidla, kterýma se musíme řídit venku. Naprosto se uvolnil a odpoutal od svých problémů. Vždyť do Tajemství Osudu přijdou lidé hledat odpovědi na důležité otázky své budoucnosti. Musí se tu cítit výjimečně.

Na této fotce už je i nábytek a první zboží. Zatím jsem vybrala převážně svíčky, které mě svým způsobem oslovily. Musí mít význam a poslání pro člověka, který je potřebuje. Podařilo se mi sehnat například ručně dělané Archandělské mistrovské svíčky anebo Čakrové svíce. Přiznám se, že ačkoliv jsem původně nechtěla prodávat žádné dekorační svíce, tak pár se mi jich opravdu zalíbilo.

Tady už přibyly stoly a pár kusů zboží, které mě oslovilo.

Tady už mě vidíte za stolem, na kterém vykládám karty více jak deset let a nehodlám jej ani za nic vyměnit. Je starý více jak 30 let a mám k němu zvláštní vztah. Od teď bude součástí Tajemství osudu. Právě na něm budu vykládat karty.

Kartářka

Na následující fotce je místo vyhrazeno pro výklad run. Musí být co možná nejvíce spojeno s přírodou. Krom pěkné tapety vodopádu v lese, která je spíše symbolická, jsem nasbírala krásné listy stromů v podzimních barvách a nalepila je na okraj. Vzniká tak dojem otevřené brány, která vede do lesa.

Místo pro výklad run musí být propojeno s přírodou.

Západní zeď místnosti zdobí velká mandala o průměru 116 centimetrů. Na fotce ještě není úplně dokončená. Je kreslená křídou a jednotlivé hrany jsou doladěné akrylovými barvami.

Velká mandala nakreslená na zeď.

Doufám, že se Vám bude u mě líbit. Prozatím je ještě zamčeno, ale už od 1. listopadu se Tajemství Osudu na adrese Hanojská 2836 otevře pro všechny. Budu se na Vás těšit.

Tajemství osudu otvíráme už brzo

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Jela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.