Výklad karet Tábor

V městě Tábor žiji už mnoho let a mám zde spoustu známých. Mnohým z nich jsem vykládala karty a zkoušela na ně různé výklady. Než mě poznali, tak by je nikdy za kartářkou ani nenapadlo zajít. Spoustě z nich mé tarotové karty pomohly, ale také odhalily nemilou pravdu.

Když se výklad karet stane Vaším koníčkem, lidé za Vámi přijdou nejdříve ze zvědavosti. Někdo přijde rovnou, jiní obvykle musí překonat prvotní ostych. Většinou se odhodlají při nějaké vyjímečné příležitosti. Vzpomínám si na konec roku, kdy jsme v práci měli volnější atmosféru a já vzala můj Thotův tarot, je známý také pod názvem karty Aleistera Crowleyho. Za odpoledne jsem vykládala deseti lidem. Bylo to sice velice vyčerpávající, ale přišlo i několik neznámých lidí, kteří se přidali k mým pravidelným návštěvníkům. Velice ráda vykládám karty novým lidem. Nic o nich nevíte a tak Vás nemůže ovlivňovat to, co o nich víte. Tehdy jsem si uvědomila, že bych velice ráda vykládala karty profesionálně. Věřím ve své schopnosti, mám nastudováno velké množství literatury, pak výsledky v podobě vyplněných výkladů, ale hlavně mě to baví a naprosto mě to pohlcuje.

Studium je velice důležité. Nejen čistě o tarotových kartách a slavných kartářkách. Baví mě i historie spojena s esoterikou. Když mám trochu více volného času pohromadě, snažím se i nějaké ty informace dohledávat. Jsem si jistá, že tady v Táboře byla nějaká slavná kartářka, jen dohledat informace. V tomto roce jsem si naplánovala, že o ní něco zjistím. Bylo by zajímavé zjistit, že vykládala karty třeba nějakému šlechtici.

Možná to mé hledání nepřinese žádný výsledek, ale pokud ano, tak to bude stát za to. Historie a esoterika jdou přeci ruku v ruce. Věštkyně a vědmy ovlivňovaly dějiny, tak by stálo za to na ně nezapomínat. Navíc člověk by se měl přeci naplno věnovat tomu co ho baví.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Jela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.