Novoroční výklad karet

Když začíná další rok, je to takové zvláštní jakoby magické období. Oslavuje že něco končí a něco nového začíná. Často si dáváme různá předsevzetí. Prostě vidíme možnost začít znovu. Osobně mám toto období velice ráda. Znám dokonce několik speciálních výkladů karet, pro tuto příležitost.

Na tento rok jsem si dala dohromady jeden můj vlastní. Je postaven na kartách z Velké arkány a Tyrolském číselném kole. Napadlo mě to při studování jedné knihy o atrologii. Je zaměřen na následujících 12 měsíců. Nezaměřuje se konkrétně na vztahy, práci ani zdraví. Jen určuje, které měsíce jsou k čemu vhodné. Výklad jsem zatím odzkoušela na příbuzenstvu a několika blízkých známých. Setkal se poměrně s dobrým ohlasem. Takže kdokoliv by měl zájem si jej nechat vyložit, může přijít do mé prodejny s esoterickým zbožím. Anebo se popřípadě můžete objednat na telefonním čísle a domluvíme si detaily.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Jela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.