Dorazily nové ozdobné a čakrové svíce

Pokud na poslední chvíli sháníte dárek pod stromeček, tak pro Vás mám dobrou zprávu. V úterý dorazily nádherné ozdobné svíce, kterými určitě nikoho neurazíte.

Nádherné ozdobné svíce

Nádherné ozdobné svíce s tématikou Afriky, Egypta a svíce, které vypadají jako krystal vyrůstající ze skály.

Vybírala jsem opět tématiku, která mě samotnou oslovuje. Daleké stepy Afriky, Egyptská náboženská témata a jednu novinku – krystaly vyrůstající ze svíce. Vzala jsem je zatím jen na zkoušku a rozhodně stojí za to je vidět na vlastní oči. Když se zapálí tak krystal v nich by měl začít žhnout, podle jejich barvy. Určitě poslouží jako nevšední dárek, kterým mile překvapíte.

Rozšířila se i kolekce andělů. Tentokrát o malé andělíčky. Doplnili tak kolekci archandělů a andělů, kterým se můžete vyzpovídat, pokud Vás něco trápí.

Nové čakrové svíce

Nové čakrové svíce

Společně s ozdobnými svícemi dorazily i čakrové. Každá obsahuje návod jak jí správně používat, ale pokud si nejste jistí, poradím Vám jak na to. Hodí se zvláště na bolesti hlavy a zimní deprese.

 

Moje favoritka

Ačkoliv jsou všechny svíce hezké, tato se mi obzvlášť líbila.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Jela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.