Milostné hrátky nejen v ložnici – Erotická hra

Dnešní doba sebou nese stres a napětí. Ten se odráží i v partnerských vztazích. Měli by jsme proto myslet i na zlepšení kvality vztahu.

Cítit doteky a něhu partnera je stále jeden z nejintenzivnějších vjemů člověka na této planetě. V ložnici můžeme vytvořit takovou atmosféru, že pocity štěstí, které  budou následovat, nás pošlou přímo na nebe mezi hvězdy. Můžeme propojit energii muže a ženy, spojit se s energií vesmíru jenom pomocí doteků. Pomůže nám s tím  jedna jednoduchá hra s následujícími pravidly.

Jako děti jsme schovali nějakou věc, kterou pak spoluhráč musel najít. Ostatní ho naváděli slovy zima, tepleji, přihořívá a hoří. Jako dospělí si tuto hru zahrajeme v ložnici. Jeden z partnerů začne hledat na těle toho druhého místo příjemného vzrušení. Ten druhý ho navádí slovy zima, tepleji, přihořívá a hoří. Mohou tak zkoumat dávno zapomenutá místa a objevovat úplně nová, na těle partnera s kterým už jsou i desítky let.

Doba zkoumání a hledání je neomezená. Čím více si oba dají záležet tím intenzivnější výsledek hry bude. Časem se mohou slova proměnit v řeč těla, ba dokonce v myšlenky, které budou partneři, prostřednictvím znovu nalezené empatie, navzájem vnímat. Opět si vaše těla porozumí. Letmí pohled či pohlazení prozradí o partnerovi jak se právě teď cítí.

Přeji příjemnou zábavu.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Jela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.