První krok k cíli

KARTONOMIE je forma TERAPIE, která opraví váš život. Vychází z učení starých mistrů Činy, Egypta, Indie a křesťanských nauk.

Život ve společnosti napříč věky poukazuje na dva hlavní aspekty: peníze a lásku ve všech podobách. Nic z toho nepřináší lidem štěstí ani spokojenost. Lidé sami vytvořili pravidla, která vznikala tisíce let. Stačí se jich jenom držet. Tato terapie pomáhá řešit všechny životní situace s výjimkou těch, které už potřebují odborný lékařský zásah. Vychází z tarotových karet. Existuje totiž propojení myšlenek a karet, takže není nutné rozebírat některé nepříjemné detaily. Vše se značně urychlí, protože karty ukáží, co se bojíme vyslovit nahlas. Sezení i tak trvají dlouho, protože je důležité věnovat pozornost i nepatrným drobnostem. Někdy ani my sami nedokážeme odhadnout závažnost celé situace. Problémy někdy začínají už v dětství a když je neřešíme, přetrvávají až do dospělosti.

Terapie je zaměřena hlavně na řešení partnerských vztahů.

PARTNERSKÉ KRIZE

Je potřeba spolupráce obou partnerů. Návštěvy probíhají jednotlivě. Pokud chce na vztahu pracovat jen jeden z partnerů, výsledek pak nelze zaručit. Včasné konzultace můžou odhalit i skryté problémy, které se zatím neprojevují, například podezření na nevěru jednoho z partnerů.

KRIZE PO ROZVODU

Když se nedokážeme zbavit určité závislosti na bývalém partnerovi a začít nový vztah. Často musíme na novou situaci připravit i děti, které se s rozpadem rodiny nedokážou vyrovnat.

STAGNACE VZTAHU

Příčinou stagnace je často ztráta zájmu partnerů o sexuální život, životní změny jako ztráta zaměstnáni, nedostatek financí, vysoké nároky jednoho z partnerů, neplodnost, rodinné problémy.

EMOČNÍ BLOKY

Jsou často vyvolané citovým chladem, nízkým sebevědomým, nedůvěrou, žárlivostí, nenávistí, strachem, úzkostí.

Určitá pravidla se musíme naučit respektovat, jinak bude náš život chaotický, nenaplněný, budeme fungovat jako na houpačce. Minulost už nezměníme, ale z chyb se musíme umět poučit a do dalšího vztahu vstoupit bez prožitých traumat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Jela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.