Andělské karty

Anděly ke mně promlouvají, většinou je vnímám, nebo cítím jejich přítomnost, jen archanděla Metatrona mám ve své mysli jako obraz. Probouzí ve mně pokoru a lásku.

Při svých výkladech používám různé balíčky karet, ale k ANDĚLSKÝM KARTÁM jsem si dlouho hledala cestu. Bylo pro mne nepochopitelné, jak rychle mizely z prodejen s esoterickým zbožím. Nakonec jsem je dostala jako dárek. Autorem balíčku je Doreen Virtue PH.D. a podle obrázků a námětů, které vyjadřují, má k andělům velice blízky vztah. Karta „PARTNER DUŠE“ zobrazující holčičku a kluka s křídly, mne oslovila asi nejvíc, protože říká, že spřízněnou duši najdeme, když ve svém nitru zůstaneme dětmi.

Pochopila jsem, že je smím používat, a taky to, jak s nimi pracovat. Nejde o klasický výklad, na jaký jsou  klienti zvyklí. Rozložím je, a jednotlivé karty vybírám já sama. Ani počet karet není určený. Každá karta má pozitivní energii, proto taky léčí. Když je beru do rukou, mám pokaždé zvláštní pocit. Moc děkuji andělům za to, že mi bylo dovoleno výkladem ANDĚLSKÝCH KARET lidem  pomáhat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Jela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.