Horoskop na rok 2016

Rok  VĚŽE.

Člověk využívá svůj rozum. Do éteru doslova střílí myšlenky plné nápadů, které slouží k rozvoji techniky, biologie, chemie, fyziky i medicíny. Žije na okraji blaha, jezdí v luxusních autech, létá v letadlech, překonávajících obrovské vzdálenosti. Všechno v dokonalém stylu. Jeho touha vychutnat si dokonalé jídlo ale vede k přejídáni se a obezitě. Všechno čím dál tím víc. Ženy touží být dokonale krásné a muži úspěšní nebo slavní. Děti pokračují v šlépějích rodičů, a k jejich dokonalosti přidávají ještě opojení alkoholem, drogami a často nechráněným sexem.

Tato lidská tvář ale střídá tu druhou, nedokonalou. Bída, hlad, nemoce, nenaplněná touha po lepším životě. Staré křivdy z minulosti, na které se nezapomíná. Boj o moc na trzích s nerostným bohatstvím planety přináší rozpory a války. Nic nemůže jít do nekonečna. Rok VĚŽE přinese změny.  To, co dosáhlo vrcholu, zanikne. Cesta VĚŽÍ totiž vede jen nahoru, zpátky ne.

Velké korporace se rozpadnou. Staré řídící systémy zaniknou. Zdárným příkladem bude EU. Ale tady zanikne jen to, co vyplave na povrch.

U jednotlivce se naplní pocit po změně. U partnerských vztahů, které jsou nefunkční dojde k rozpadu, nebo při vzájemné ochotě změnit věci, je možnost vztah obnovit. Nové vztahy, které vzniknou, budou stabilní. Otevřou se možnosti ke studiu, budování kariéry, nebo založení rodiny a téměř všechno povede k prosperitě. Přetrvá strach z uprchlíku. IS zanikne, tahle válka skončí, ale boj s terorismem ne. Tady je potřeba mnohem víc. Ale společná myšlenka za bezpečný život pro naše děti sjednotí lidi celého světa.

Symbol VĚŽE odpovídá sefiře Kabaly GEVURA. Ta představuje přísnost, nutnost boje, překonávání překážek, ale směřuje k milosrdenství a lásce.

VĚŽ tedy bourá i staví. Je to důležitý mezník našeho bytí,  protože otevírá možnosti a pomáhá pochopit, jaký má být život na této planetě.Odpovědi najdeme až v roce 2022. Tady se rozhodne, kam povede budoucnost ZEMĚ.  Do té doby musíme všichni přijít hlavně na to, že nejdůležitější je bezpečnost a jistota pro naše děti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Jela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.