Karty a vztahy (2)

Při výkladu manželského trojúhelníku má každá karta svůj význam i podle místa, kde se nachází. Karty, které představují rodinu mi navíc ještě dohromady ukážou ucelený obraz. Dá se z jediného výkladu poznat, jestli se rodina rozpadne?

Pokud jsou zde karty z velké arkány jako Císař, Císařovna, Velekněžka, Velekněz, Milenci, může rodina své problémy zvládnout. Toto je jenom jeden z příkladů, řečeno velmi zjednodušeně, nicméně musím brát do úvahy celkový výklad karet, který mám před sebou.

Nový vztah často představuje přítomnost holí, kde se zobrazí vášeň, nové emocionální zážitky v podobě kluků, nebo karty králů a královen, kde svého nového partnera obdivujete a hodnotíte hodně kladně. Karty vlastně ukážou, co rodině chybí.

Zajímavé výklady jsou u lidí už jednou rozvedených, kteří se pokoušejí začít nový život s jiným partnerem. Tady je nutné se nejdřív podívat do minulosti, protože odtud pocházejí nejen jejich vzpomínky, ale také je třeba se poučit z chyb a omylů, které se staly.

Někdy Vás karty zavedou až do dětství a to hlavně tehdy, když vás jako dítě poznamenal určitý traumatický zážitek. Když chcete znát budoucnost, musíte mít uzavřenou minulost a v přítomnosti mít jasno a určité konkrétní představy. Nestačí mít jen tu jistotu, že partnera milujete a chcete s ním žít. Pokud se ve výkladu neukážou karty z velké arkány, které dokážou odkrýt část vašeho osudu, je budoucnost nejistá.

Když budete hledat odpovědi v kartách, zkuste si nejdřív odpovědět sami sobě. Můžete se ptát stejně, jako kdybyste se zeptali karet. Karty často zobrazí jen Vaše myšlenky. Pokud se rozhodnou odkrýt vám část Vašeho osudu a prozradit budoucnost, je to proto, že Vaše cesta je přímá a budoucnost jasná. Tuto výsadu má ale jen málokdo z nás.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Jela. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.